Podporili nás

• Boni Fructi – Školský program

2021, 2020, 2019, 2018

Ďakujeme spoločnosti Boni Fructi za podporu cez „Školský program“ a školské ovocie.

• Nadácia Pontis – Naše mesto

2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013

Ďakujeme Nadácii Pontis a podujatiu Naše mesto, že nám už mnoho rokov pomáhajú revitalizovať školský dvor a pripravovať každoročné podujatie pre deti „Noc v škôlke“.

Bratislavský samosprávny kraj

2020

Bratislavský samosprávny kraj finančne podporil revitalizáciu školského dvora zakúpením herného prvku – lanovej pyramídy.

Ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju za individuálnu dotáciu v roku 2020, ktorú sme využili na zakúpenie a inštaláciu lanovej pyramídy v prednej časti školského dvora.

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj – najlepšie miesto pre život.

2017, 2015

Bratislavský samosprávny kraj finančne podporil projekt výstavby „Ekotriedy“ na školskom dvore.

Ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju za finančnú dotáciu , ktorú sme využili na výstavbu Ekotriedy na školskom dvore.

Nadácia ZSE

2020

Ďakujeme Nadácii ZSE za finančnú podporu, ktorú sme využili na realizáciu „outdoorovej triedy“ pre deti v MŠ.

#KtoPomozeSlovensku

2020

Ďakujeme ktopomozeslovensku.sk za dezinfekčné pomôcky.

• Svet plastelíny

2020, 2019

Ďakujeme svetplasteliny.sk za dotáciu na nákup kvalitnej plastelíny.

• Hlavné mesto SR Bratislava

2019

Ďakujeme Hlavnému mestu SR Bratislava za finančnú pomoc, ktorú sme využili na dobudovanie dopadovej plochy pod lanovou dráhou na škôlkárskom dvore.

• Nadácia Pontis – Advokáti pro bono

2019

Ďakujeme Nadácii Pontis za pomoc cez program „Advokáti pro bono“.

• LEAF

2019

Ďakujeme organizácii LEAF za expertné poradenstvo „pro bono“ cez Program expertného dobrovoľníctva.

• IBM

2018

Ďakujeme spoločnosti IBM za nákup elektrotechniky (interaktívnej tabule) potrebnej na výučbu detí.

• Nadácia Volkswagen Slovakia

2018, 2017

Ďakujeme Nadácii Volkswagen Slovakia za finančnú podporu a realizáciu Lanovej dráhy v našej materskej škole.

2016

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za finančný príspevok na nákup hier a pomôcok na akciu „Hravé popoludnie s rodičmi“.

• Nadácia VÚB

2016

Nadácia VÚB finančne podporila revitalizáciu školského dvora zakúpením  prekážkovej dráhy.

• Nadácia SLSP a Raiffeisen banka

2016, 2015

Ďakujeme Nadácii SLSP a Raiffeisen banke za finančnú podporu pri revitalizácii pieskoviska na školskom dvore.